Najlepsze pomysły na aranżację tarasów, które Cię zainspirująTworzenie idealnego patio to okazja, by dać upust swojej kreatywności. Jeśli marzysz o nowej przestrzeni na zewnątrz, która oferuje Ci miejsce do zabawy lub miejsce do relaksu z przyjaciółmi, to pokochasz te pomysły na zaprojektowanie własnego, osobistego patio. Te piękne obrazy pomogą Ci się zainspirować i stworzyć swoje własne wymarzone patio! Niech te zdjęcia od różnych projektantów dadzą Ci pomysły na stworzenie idealnego patio dla Twojego domu. Każdy dom ma swoje własne unikalne wyzwania, jeśli chodzi o projektowanie i krajobraz.

Patio w stylu cottage

Jeśli chcesz stworzyć ciepły, zachęcający klimat dla swojego patio, projekt w stylu cottage jest świetną opcją. Patio w stylu cottage jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą stworzyć na swoim podwórku atmosferę przypominającą kurort. Patio w stylu cottage jest często zamknięte niską ścianą i zawiera mnóstwo miejsc do siedzenia, roślin i aranżacji kwiatowych. Patia w stylu cottage mają na celu stworzenie ciepłej i przytulnej atmosfery. Aby stworzyć patio w stylu cottage, należy użyć wielu ciepłych odcieni, takich jak piasek, czerwień i brąz.

Możesz również dodać szczegóły, takie jak okiennice, skrzynki na kwiaty i inne tradycyjne elementy, aby dodać do projektu w stylu cottage. Aby uzyskać dodatkowy zastrzyk przytulności, pamiętaj o umieszczeniu wielu siedzisk i koców dla swoich gości.

Idealny stół ogrodowy

Stół ogrodowy w stylu cottage to idealny sposób na stworzenie relaksującej przestrzeni zewnętrznej do spożywania posiłków i zabawy. Stoły w stylu cottage są wykonane z naturalnych materiałów, które komponują się z otaczającym krajobrazem, w tym z drewna, kamienia i metalu. Są one dostępne w różnych rozmiarach i stylach i mogą wygodnie pomieścić do sześciu osób. Są również łatwe w utrzymaniu, ponieważ są zwykle wykonane z prostych materiałów, takich jak drewno, kamień i metal. Proste czyszczenie to wszystko, co jest potrzebne, aby utrzymać je w doskonałym wyglądzie. Stoły Cottage są mniejsze, co czyni je idealnymi do małych przestrzeni. Począwszy od małych okrągłych stolików do większych prostokątnych, mogą być ustawione jeden obok drugiego lub umieszczone obok siebie. Są one również bardzo przystępne cenowo i często w pełni konfigurowalne.

 

O mnie